PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Wysyłka w ciągu 24 godzin

KAMERA BEZPRZEWODOWA MINI 5G

159 zł zmniejszona z 308zł

WCIĄŻ DOSTĘPNYCH JEST 9 SZTUK W TEJ CENIE

100% bezpieczny zakup

Gwarancja satysfakcji
Szybka wysyłka

Zweryfikowana jakość

Cechy

MONITORUJ, CO SIĘ DZIEJE, GDY NIE MA CIĘ W DOMU, DZIĘKI TEJ MINI KAMERZE WI FI WIDOCZNEJ Z POZIOMU SMARTFONA
Stabilizowana optyka i doskonale naświetlony obraz. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi ruchu, kamera Cop Cam nagrywa tylko wtedy, gdy jest ruch, ułatwiając przeglądanie wideo Mierząc mniej niż cal kwadratowy, ta kamera jest idealna jako kamera samochodowa, a jej kwadratowy obiektyw pozwala na monitorowanie całego obszaru w tajemnicy.
159 zł zmniejszona z 308zł
WIZJA NOCNA
Wyposażona w noktowizor na podczerwień, czujniki ruchu i zaawansowaną technologię nagrywania w pętli, ta niezawodna kamera bezpieczeństwa doskonale sprawdza się w ochronie domu i może być również używana do monitorowania pojazdów, szafek bezpieczeństwa i nie tylko!
159 zł zmniejszona z 308zł
PROSTA OBSŁUGA
Podłącz kamerę do telefonu, pobierając bezpłatną aplikację. Proces parowania telefonu z kamerą jest bardzo prosty! Intuicyjna aplikacja pozwoli Ci zarządzać jedną kamerą lub kilkoma jednocześnie, dzięki czemu możesz mieć oczy dookoła głowy. Udostępniaj podgląd swoim bliskim, dostęp do kamerki może być przyznany wielu różnym urządzeniom i osobom
159 zł zmniejszona z 308zł
BARDZO MAŁE I TRUDNE DO ZAUWAŻENIA
Wbudowany magnes działa z każdym metalowym materiałem, dzięki czemu można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu. Jego średnica wynosi zaledwie 3,5 cm, dzięki czemu można go ukryć w dowolnym miejscu.
159 zł zmniejszona z 308zł

MAŁY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

OFFERTA LIMITATA
159 zł zmniejszona z 308zł

✓ 17561 Zadowoleni klienci

Zamawianie teraz jest szybkie i łatwe.